betclic

Urban: Start rozgrywek to zawsze niewiadoma

Ostatnia aktualizacja: 17/07/16 09:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec poznańskiego Lecha, Jan Urban nie kryje rozczarowania po bezbramkowym remisie ze Śląskiem Wrocław. Trener Kolejorza ma jednak nadzieję, że dobra dyspozycja z treningów przełoży się na skuteczniejszą grę w kolejnych meczach o stawkę.

- Pierwsza kolejka, pierwsze spotkanie zawsze jest pewną niewiadomą. W okresie przygotowawczym próbuje się różnych wariantów i ustawień - dzisiaj spróbowaliśmy zagrać na dwóch napastników. W pierwszej połowie zasłużyliśmy na bramkę, jednak po zmianie stron mecz był bardziej wyrównany - stwierdził Urban cytowany przez oficjalną witrynę zespołu z Wielkopolski.

- Moim zdaniem kontrolowaliśmy spotkanie i to co działo się na boisku. Zagraliśmy niezły mecz, ale możemy żałować, że nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Gra na dwóch napastników po części była wymuszona drobnymi urazami siedmiu zawodników, ale Marcin i Nicki dobrze wyglądają na treningach. Obaj snajperzy mieli swoje sytuacje i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie już lepiej. Nie oznacza to oczywiście, że w starciu z Zagłębiem zagram również na dwóch snajperów - zaznaczył doświadczony szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!