betclic

Urban szuka optymalnego składu

Ostatnia aktualizacja: 30/06/16 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Sztab szkoleniowy poznańskiego Lecha jest coraz bliżej wybrania składu, który wybiegnie na boisko w pierwszym spotkaniu o stawkę. Już 7 lipca lechici zmierzą się z warszawską Legią w meczu o Superpuchar Polski.

We wcześniejszych sparingach lechitów w każdej połowie meczu wystawiano inną jedenastkę. Sytuacja zmieniła się podczas spotkania kontrolnego z Arką Gdynia, kiedy trener Jan Urban dokonał zaledwie pięciu zmian. - Można przypuszczać, że ci zawodnicy, którzy grali w ostatnim meczu są najbliżej pierwszego składu. Podobnie będzie wyglądała sytuacja w sparingu, który rozegramy przed Superpucharem Polski. Po nim wybierzemy optymalny na dzień dzisiejszy skład - mówi Urban cytowany przez oficjalną witrynę ekipy z Wielkopolski.

Już w czwartek lechici zakończą zgrupowanie w Kępie koło Sochocina i po południu wrócą do Poznania. - Często jest tak, że zawodnicy różnie znoszą obciążenia. Na dzisiaj niektórzy piłkarze mogą wyglądać lepiej, ale to się będzie zmieniało. Wiem to z własnego doświadczenia. Kiedy przejdziemy już do normalnego cyklu treningowego, to forma ustabilizuje się i będzie na jednym poziomie. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli, kto powinien grać w pierwszej jedenastce - dodaje opiekun Kolejorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!