betclic

"Urban to ostry trener, ale zawsze fair wobec zawodników"

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 20:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Nowy napastnik poznańskiego Lecha Nicki Bille wziął po raz pierwszy udział w treningu podczas zgrupowania w Alhaurin el Grande - informuje oficjalna witryna mistrza Polski. 

Duńczyk nie powinien mieć dużego problemu z aklimatyzacją w drużynie. On sam mówi po hiszpański, włosku, angielsku, francusku, a także w języku duńskim. - Przede wszystkim, to muszę poznać imiona swoich kolegów. Zawsze na pierwszym treningu dużo się dzieje, jest dużo nowych rzeczy. Mamy jednak wielu zagranicznych piłkarzy i dzięki temu jest mi łatwiej wejść do drużyny - podkreśla zawodnik cytowany przez lechpoznan.pl.

27-latek brał udział w całym porannym treningu. Wspólnie z kolegami pracował nad grą w ataku pozycyjnym i pressingu. - To był dobry trening o wysokiej jakości - zaznacza Nicki Bille, który jest też pod wrażeniem swojego nowego szkoleniowca Jana Urbana.

Piłkarz spotkał się z nim już w niedzielę, jeszcze przed podpisaniem kontraktu, ale w czwartek po raz pierwszy współpracowali na boisku. - Wiedziałem, że chce i lubi grać w piłkę. Ceni też sobie rozmowy z piłkarzami. Moje wyobrażenie, bo nie znam go dobrze, jest takie, że to ostry trener, ale jest fair wobec zawodników. Na pewno jest ambitny i wymagający wobec zespołu - dodaje nowy zawodnik mistrza Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela