betclic

Urban zabiera 23 zawodników na obóz w Kępie

Ostatnia aktualizacja: 19/06/16 14:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Dwudziestu trzech zawodników poznańskiego Lecha wyjedzie w poniedziałek na obóz przygotowawczy do Kępy koło Sochocina, gdzie spędzą dziesięć dni - czytamy na oficjalnej stronie ekipy z Wielkopolski.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami sztabu szkoleniowego na zgrupowanie nie pojedzie żaden piłkarz z drugiego zespołu i Akademii Lecha Poznań. Na zgrupowaniu nie będzie także Tamasa Kadara i Karola Linettego, którzy biorą udział w trwających aktualnie mistrzostwach Europy.

W kadrze są natomiast czterej nowi piłkarze Kolejorza, czyli Matus Putnocky, Lasse Nielsen, Maciej Makuszewski i Radosław Majewski. Po wypożyczeniach wrócili także Jan Bednarek i Dariusz Formella, którzy także pojadą na obóz. Zabrakło natomiast Szymona Drewniaka, który prawdopodobnie zostanie wypożyczony do innego klubu.

Kadra Lecha na obóz przygotowawczy:


Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Mateusz Lis

Obrońcy: Robert Gumny, Lasse Nielsen, Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri, Dariusz Dudka, Maciej Wilusz, Jan Bednarek

Pomocnicy: Maciej Makuszewski, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Darko Jevtić, Maciej Gajos, Radosław Majewski, Szymon Pawłowski, Kamil Jóźwiak, Dariusz Formella

Napastnicy: Dawid Kownacki, Nicki Bille, Marcin Robak
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela