betclic

Urban: Zagłębie ma więcej do wygrania, niż do stracenia

Ostatnia aktualizacja: 11/12/15 17:03, Komentarzy: 0

3
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec poznańskiego Lecha Jan Urban liczy, że w niedzielę jego podopieczni pokonają Zagłębie Lubin. W przypadku zwycięstwa Kolejorz może awansować nawet na piąte miejsce w tabeli.

Mistrz Polski wygrał do tej pory pięć ligowych spotkań z rzędu i kolejne zwycięstwo może pomóc w poprawieniu pozycji w ekstraklasie. Zadanie będzie jednak trudne, bo lubinianie po kilku słabszych meczach wrócili do dobrej dyspozycji i wygrali trzy z czterech meczów.
- Mieli moment negatywnej passy, ale ostatnio pokazali, że potrafią punktować. Rozmawiamy o beniaminku, ale jednorocznym, który ma w kadrze wielu doświadczonych w ekstraklasie piłkarzy. Nie można na nich patrzeć w ten sam sposób jak na Termalikę - zaznacza szkoleniowiec Lecha cytowany przez oficjalną stronę poznańskiej ekipy.

Ten w niedzielę po raz czwarty w tym sezonie zmierzy się z Zagłębiem. Dwa z czterech spotkań Kolejorz wygrał, a jedno przegrał. - Wiele się w tym zespole nie zmieniło. Przyjadą pewnie wykorzystać to, że graliśmy w pucharach, wiedzą, że nie wszyscy zawodnicy zregenerują się do niedzieli tak jak byśmy tego chcieli. W tym pewnie upatrują swoich szans. Na pewno nie będzie ciążył na nich stres i wielka odpowiedzialność, bo my jesteśmy faworytem w spotkaniu na własnym boisku. Oni mają więcej do wygrania, niż do stracenia - podkreśla Jan Urban.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!