betclic

Urban: Zagraliśmy niezły mecz

Ostatnia aktualizacja: 16/07/16 07:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Śląsk Wrocław zremisował z Lechem Poznań 0:0 w pierwszej kolejce Ekstraklasy. - Zagraliśmy niezły mecz - uważa trener gości Jan Urban.

Lech miał kilka okazji do zdobycia gola, ale ogólnie rozczarował wolną i schematyczna grą. Wpływ na nią na pewno miał brak kilku istotnych piłkarzy, m.in. Szymona Pawłowskiego i Macieja Makuszewskiego.

- Pierwsza kolejka, pierwsze spotkanie zawsze jest pewną niewiadomą. W okresie przygotowawczym próbuje się różnych wariantów i ustawień - dzisiaj spróbowaliśmy zagrać na dwóch napastników. W pierwszej połowie zasłużyliśmy na bramkę, jednak po zmianie stron mecz był bardziej wyrównany - komentuje Urban.

- Moim zdaniem kontrolowaliśmy spotkanie i to co działo się na boisku. Zagraliśmy niezły mecz, ale możemy żałować, że nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Gra na dwóch napastników po części była wymuszona drobnymi urazami siedmiu zawodników, ale Marcin i Nicki dobrze wyglądają na treningach. Obaj snajperzy mieli swoje sytuacje i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie już lepiej. Nie oznacza to oczywiście, że w starciu z Zagłębiem zagram również na dwóch napastników - dodaje trener Lecha.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela