betclic

Urban: Zrobiliśmy naprawdę dużo, żeby to spotkanie wygrać

Ostatnia aktualizacja: 06/03/16 22:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Szkoleniowiec Lecha Poznań Jan Urban po wygranej z Cracovią 2:1 cieszył się przede wszystkim z faktu, że jego podopieczni potrafili odrobić straty w trakcie spotkania. 

- Wydaje mi się, że mecz był taki, jak się spodziewaliśmy. To było starcie, w którym i jedna i druga drużyna chciała wygrać - przyznał Jan Urban, cytowany przez oficjalną stronę Lecha. 

- Zrobiliśmy naprawdę dużo, żeby to spotkanie wygrać. Zawsze jest ten pierwszy raz i wcześniej za mojej kadencji nie było tak, że odrobiliśmy straty bramkowe. Muszę pochwalić moich zawodników, bo przeciwko tak dobrej drużynie, ciężko jest strzelić gola wyrównującego, a potem przechylić losy spotkania na swoją stronę - zaznaczył opiekun mistrzów Polski.

- Obydwie ekipy stworzyły takie widowisko, że było ono emocjonujące do samego końca. Moim zdaniem był to fajny mecz do oglądania i bardzo się cieszę, że wsparcie młodych kibiców było tak duże - podsumował Jan Urban. 

Lech po zwycięstwie nad "Pasami" awansował na piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy. "Kolejorz" w następnej kolejce zagra w Chorzowie z Ruchem. 

(za lechpoznan.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!