betclic

"Utrzymanie Niecieczy będzie zależało od ostatniego meczu"

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 16:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Jagiellonii przeciwko Wiśle)

– Wydaje mi się, że utrzymanie drużyny z Niecieczy bardziej będzie zależało od ostatniego meczu. Dla nas nie ma znaczenia czy ten mecz będzie siedział w głowach czy nie. Chcemy po prostu to spotkanie wygrać – stwierdził tuż przed starciem z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza kapitan Jagiellonii Białystok, Rafał Grzyb.

Po 35. kolejkach Jaga zajmuje w tabeli grupy spadkowej czwarte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Michała Probierza zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów. Na chwilę obecną nad przedostatnim Górnikiem Zabrze mają cztery "oczka" przewagi.

– Po naszym spotkaniu Termalica ma jeszcze do rozegrania bardzo ważny mecz z Górnikiem Zabrze. Wydaje mi się, że utrzymanie drużyny z Niecieczy bardziej będzie zależało od ostatniego meczu. Dla nas nie ma znaczenia czy ten mecz będzie siedział w głowach czy nie. Chcemy po prostu to spotkanie wygrać – powiedział piłkarz Żółto-Czerwonych, cytowany przez "jagiellonia.pl".

– Na pewno to poczucie luzu przyda się naszej drużynie. Mam nadzieję, że z tą świadomością, że nic złego nie może nam już się stać, przystąpimy do meczu bardziej otwarci, że będziemy grać z większym polotem – zaznaczył.

– Dużo się wydarzyło na przestrzeni tego sezonu. Przyda nam się odpoczynek i dobra analiza wszystkich wydarzeń. W głowach trenerów z pewnością są już pomysły jak dostosować potencjał ludzki do swoich pomysłów, żeby drużyna w przyszłym sezonie funkcjonowała lepiej, niż w tym – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela