betclic

Vacek: Chcę być fair wobec Piasta

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 15:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Na środowej konferencji prasowej przed meczem z Górnikiem Łęczna Kamil Vacek opowiedział m.in. o trudach przedsezonowych przygotowań, a także o medialnych spekulacjach dotyczących jego odejścia.

- Muszę przyznać, że przygotowania były długie i wymagające. Każdy piłkarz woli grać w meczach niż trenować podczas obozów. Mam nadzieję, że dobrze się przygotowaliśmy do wiosny i będziemy w stanie walczyć z każdym - przyznał czeski pomocnik cytowany przez oficjalną stronę gliwiczan.

- Wiem, że sporo mówiło się o moim potencjalnym odejściu, ale przed sezonem obiecałem, że pomogę Piastowi osiągnąć jak najlepszy wynik i chcę się być fair. Nie ukrywam też, że gdyby była jakaś bardzo ciekawa oferta, która opłacałaby się obu stronom, to wtedy rozważyłbym odejście, ale takiej nie było, a ja cieszę się każdym dniem przy Okrzei
- zaznaczył Vacek.

- Pozycja lidera Ekstraklasy to była również dla nas niespodzianka, ale po kilkunastu kolejkach okazało się, że to nie jest przypadek. Teraz rywale wiedzą z kim grają i próbują maksymalnie utrudnić nam życie. Czeka nas bardzo ciężka końcówka, ale chcemy pokazać dobrą piłkę i pozycję lidera - dodał Czech i zapewnił, że podczas rundy wiosennej on i jego koledzy dadzą z siebie wszystko.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela