betclic

Vacek: Chcemy przywieźć z Krakowa trzy punkty!

Ostatnia aktualizacja: 04/03/16 09:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Atmosfera w zespole wciąż jest wyśmienita, ale mamy w głowach chęć jak najszybszego powrotu do formy. Chcemy przywieźć z Krakowa trzy punkty - przyznał tuż przed spotkaniem z Wisłą pomocnik Piasta Gliwice, Kamil Vacek.

- Mówi się, że zaczęliśmy bardzo źle. Ale spójrzcie na te mecze - po pierwsze rywalizowaliśmy naprawdę z solidnymi zespołami, a po drugie warunki jeszcze nie były zbyt korzystne do gry w piłkę. Wszyscy od nas oczekują zwycięstw na każdym kroku, ale tak się nie da
- stwierdził doświadczony zawodnik, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Mam świadomość, że w Gdańsku zagraliśmy bardzo słabo. I nie szukam usprawiedliwienia, a zwyczajnie zaznaczam, że nie jesteśmy zespołem, który będzie wygrywać wszystko. Teraz chcemy się za to spotkanie zrehabilitować - a najbliższa okazja, to właśnie Wisła - kontynuował.

- Media cały czas bombardują nas informacjami o utracie lidera i ogromnej presji związanej z powrotem na szczyt. Ale spokojnie. Znamy swoją wartość. Nie przez przypadek tak długo byliśmy na pierwszym miejscu. Na pewno zrobimy wszystko, żeby czym prędzej wrócić do wcześniejszej dyspozycji - zaznaczył.

- Atmosfera w zespole wciąż jest wyśmienita, ale mamy w głowach chęć jak najszybszego powrotu do formy. Chcemy przywieźć z Krakowa trzy punkty! - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!