betclic

Vacek: Lech nie powinien mieć problemów z grą co 3 dni

Ostatnia aktualizacja: 25/08/15 08:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piast Gliwice to rewelacja początku obecnego sezonu Ekstraklasy, ostatnio udało mu się pokonać poznańskiego Lecha. Oficjalnej stronie klubowej opowiedział o tym meczu strzelec decydującego gola, Kamil Vacek.

- Myślę, że kontrolowaliśmy całe spotkanie i narzuciliśmy Lechitom nasz styl gry. Z trybun może to wyglądać różnie, ale miałem takie a nie inne odczucie. Rozegraliśmy naprawdę świetne zawody. Bardzo bym chciał, żebyśmy utrzymali tę dobrą passę do meczu z Łęczną i w przerwie na kadrę mogli spokojnie popracować na treningach nad mankamentami. Mecz z Łęczną może być nawet trudniejszy i bardziej wymagający. Za porażkę z Lechem nikt nie miałby do nas większych pretensji.  Musimy jeszcze raz potwierdzić, że te ostatnie wyniki to nie przypadek - powiedział.

- Wiem jak to jest jeszcze z czasów, kiedy grałem w Sparcie Praga. Są różne typy zawodników. Jednych to męczy, a inni lubią dużą ilość gry. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy. Uważam, że Lech ma dosyć mocną drużynę, by móc temu sprostać. W zeszły sezonie też walczyli na kilku frontach. Ale czasami jest tak, że jest lepiej rozgrywać mecze niż tylko trenować. Myślę, że dla drużyny, która zdobyła mistrzostwo kraju nie powinno być problemem rozgrywanie dwóch spotkań w ciągu jednego tygodnia - dodał.
Źródło: Piast Gliwice
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!