betclic

Vaculik rozstał się z Unią Tarnów. "Nie było większych negocjacji"

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 07:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcel Jancovic / Shutterstock.com

Martin Vaculik w nowym sezonie nie będzie ścigał się w barwach Unii Tarnów. Słowak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował oświadczenie, w którym uzasadnił swoją decyzję o rozstaniu z "Jaskółkami".

"Dziękuję Kibicom za wsparcie przez ostatnie sześć lat oraz miłe słowa. Dla mnie jest to smutny dzień nie tylko dlatego, że opuszczam mój klub, ale głównie ze względu na to, że odbywa się to w takiej atmosferze" - wyznał na początku były indywidualny mistrz Europy.

"Celowo nie komentowałem różnych "publikacji" z ostatnich dni. Negocjacje to według mnie sprawa poufna. (...) Rozumiem, że nie zawsze kluby mogą sobie pozwolić na walkę o najwyższe cele. Właśnie z tej przyczyny podziękowano mi za współpracę - nie było większych negocjacji, ani nawet ultimatum. Każdy ma prawo do własnej wizji składu. Szanuję to i jeszcze raz - życzę sukcesów" - podkreślił Słowak.

"Pozdrawiam wszystkich tych, których po tych sześciu sezonach mogę nazywać przyjaciółmi, a jest to liczne grono. Z pewnością jeszcze się spotkamy i te znajomości na zawsze będą dla mnie bardzo ważne" - podsumował Martin Vaculik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!