betclic

Valdes: Muszę być wdzięczny Van Gaalowi

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 19:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports/Shutterstock

Hiszpański bramkarz Victor Valdes, który najbliższe pół roku spędzi w Standardzie Liege, niespodziewanie stwierdził, że jest wdzięczny trenerowi Manchesteru United, Louisowi van Gaalowi, chociaż holenderski taktyk nie pozwalał mu trenować z drużyną i zesłał go do rezerw. 

Przypomnijmy, że były zawodnik Barcelony trafił do Czerwonych Diabłów w styczniu ubiegłego roku, ale zaliczył zaledwie dwa występy w ekipie z Old Trafford, ponieważ był skonfliktowany z menadżerem.

Zdaje się jednak, że Valdes nie ma do byłego opiekuna urazy. - Van Gaal odkrył mnie, kiedy miałem 20 lat. Po mojej kontuzji zadzwonił do mnie i zapytał, czy chciałbym dołączyć do Manchesteru United. Muszę być mu za to wdzięczny - powiedział Hiszpan.

- Kiedy okazało się, że mam okazję grać dla Standardu, nie wahałem się ani chwili. Miałem do wyboru pozostanie w United bez perspektywy na występy, albo przyjście tutaj i czerpanie radości z futbolu - zaznaczył doświadczony bramkarz i równocześnie zapewnił, że na razie nie myśli o piłkarskiej emeryturze. Planuje bowiem grać do czterdziestego roku życia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela