Valencia rozgromiona przez Eibar

Francesc Juan/Shutterstock
Valencia CF przegrała na własnym stadionie z SD Eibar 0:4 (0:2) w sobotnim meczu 21. kolejki La Liga.

Jednym z bohaterów spotkania rozegranego na Estadio de Mestalla był Sergio Enrich, który zdobył dwie bramki. 26-letni Hiszpan wpisał się na listę strzelców w 28. i 77. minucie gry. Pozostałe trafienia dla gości zanotowali Dani Garcia oraz Adrian, który tuż przed przerwą skutecznie wykorzystał rzut karny.

Warto zaznaczyć, że przez całą drugą połowę gospodarze grali w osłabieniu. Tuż przed zejściem do szatni czerwoną kartką ukarany został Carlos Soler.

Valencia CF zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli La Liga. "Nietoperze" mają na swoim koncie 19 punktów, z kolei SD Eibar zdobył do tej pory 32 "oczka" i znajduje się na siódmej pozycji.