Valencia znowu przegrywa, Betis minimalnie lepszy

Ostatnia aktualizacja: 07/02/16 17:57, Komentarzy: 2

0
2

Real Betis Balompie wygrał przed własną publicznością z Valencią CF 1:0 (0:0) w niedzielnym meczu 23. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Kibice zgromadzeni na Estadio Benito Villamarin na jedyne trafienie w tym spotkaniu czekali do 49. minuty. Na listę strzelców wpisał się Ruben Castro, któremu asystował Ricky van Wolfswinkel.

Warto zaznaczyć, że goście kończyli mecz w osłabieniu. W 85. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jose Gaya, który musiał przedwcześnie opuścić plac gry.

Real Betis Balompie zajmuje aktualnie 13. miejsce w tabeli Primera Division. "Verdiblancos" mają na swoim koncie 25 punktów. Tyle samo "oczek" zdobyła to tej pory Valencia, która znajduje się jedną lokatę wyżej.