betclic

Van Dijk na dłużej w Southampton

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 19:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. saintsfc.co.uk

Southampton FC podpisał nowy kontrakt z obrońcą Virgilem Van Dijkiem. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Holenderski defensor trafił do ekipy "Świętych" w minionym roku z Celtiku Glasgow za 13 milionów funtów i podpisał początkowo pięcioletnią umowę. - Klub się rozwija i ja zdecydowanie chcę się rozwijać razem z nim. Tak to czuję. Mam nadzieję, że to się uda. Plan jest taki, aby osiągnąć jak najwięcej - powiedział po Van Dijk oficjalnej stronie klubowej Southampton tuż po podpisaniu kontraktu.

Podpisanie nowej umowy z 24-letnim piłkarzem skomentował też dyrektor wykonawczy ds. sportowych Southampton. - W swoim pierwszym roku gry, Virgil stał się jednym z czołowych środkowych obrońców w Premier League i był ważną częścią zespołu, który rozgrywa kolejny dobry sezon. Choć Virgil dołączył do nas zaledwie we wrześniu, to czuliśmy, że należy wzmocnić nasze więzi. Wierzymy, że to także potwierdzi, jak poważne mamy ambicje w najbliższych latach - podkreślił Les Reed.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela