betclic

Van Gaal: bierzemy tylko tych, którzy nam pasują

Ostatnia aktualizacja: 16/07/15 17:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. www.postproduktie.nl/voetbal.htm

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal zapowiedział, że w nowym sezonie żaden zawodnik nie może być pewien miejsca w składzie. Holenderski taktyk stwierdził, że każdy z jego podopiecznych będzie musiał pokazać, na co go stać.

- Każdy gracz musi walczyć o miejsce w zespole, ponieważ na najwyższym poziomie w sporcie nic nie jest pewne. Dokładnie tak samo jest z moją posadą - zaznaczył Van Gaal. - Morgan musi walczyć z Bastianem, Carrickiem i Blindem, a Darmian będzie rywalizował z Valencią, który również ma tego świadomość. Nie było łatwo sprowadzić tych zawodników i jestem dumny z Eda Woodwarda, który nad tym pracował - dodał trener Czerwonych Diabłów.

Opiekun angielskiej ekipy dodał również, że cieszą go nowe nabytki. - Jestem bardzo zadowolony z tych transferów. Dobrze, że ci piłkarze dołączyli do składu jeszcze przed wyjazdem na tournee. Dzięki temu będziemy mogli lepiej się przygotować i popracować nad zgraniem - zaznaczył.

- Uważam, że w poprzednim sezonie zabrakło nam w zespole równowagi. Chciałem mieć więcej pomocników i ich dostałem. Już wiele razy powtarzałem, że Manchester kupuje tylko tych zawodników, którzy pasują do stylu. Nie kupujemy tylko dlatego, żeby kupować - podsumował Holender.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela