betclic

Van Gaal: Dostaliśmy lekcję

Ostatnia aktualizacja: 31/08/15 10:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

W niedzielnym spotkaniu czwartej kolejki Premier League Manchester United przegrał ze Swansea City 1:2. Po meczu Louis van Gaal przyznał, że jego zespół otrzymał od przeciwników "piłkarską lekcję".

- To dla nas trudna lekcja. Musimy przystosować się o wiele szybciej, niż robiliśmy to do tej pory. Wszyscy widzieli, co zrobiła drużyna Swansea. Zagrała bardzo kompaktowo, czego wcześniej nie pokazywała. Od początku chciała osiągnąć taki wynik - powiedział holenderski opiekun Czerwonych Diabłów, cytowany przez "Mirror".

- Jesteśmy bardzo sfrustrowani i rozczarowani. Przez 85 minut dominowaliśmy na boisku, a przegraliśmy w ciągu pięciu. Menedżer Swansea i jego zawodnicy zrobili wszystko, aby uzyskać dobry wynik. W ciągu kilku minut znacznie się poprawili i strzelili dwa gole - zakończył van Gaal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1679 dni
Ilość komentarzy: 4047
Oceny: +27659
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
31.08.2015 / 11:35:14
Tak przez 85 minut przeważali, gówno prawda, to Łabędzie mieli więcej szans do zdobycia bramki, słupek Gomisa, strzał Sigrudsona po pierwszej połowie mogli prowadzić 2:0, wynik jak najbardziej zasłużony :)

Tabela