betclic

Van Gaal dumny z Manchester United

Ostatnia aktualizacja: 29/09/15 13:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal wyznał, iż jest bardzo dumy z faktu, że jego podopieczni w końcu zostali liderem tabeli. Czerwone Diabły dokonały tego dzięki pewnemu zwycięstwu 3:0 z Sunderlandem.

- No pewnie, że czuję dumę. Powiedziałem nawet do ochroniarza: „Jesteś teraz ochroniarzem klubu zajmującego pierwsze miejsce w lidze”. A to robi sporą różnicę, także dla niego. On jest dumny i ja również – cieszył się holenderski taktyk.

Kolejnym przeciwnikiem Man Utd będzie Arsenal:
- Doskonale wiem, na czym stoję. Mamy dobrą drużynę, ale możemy przegrywać i wygrywać. Potrzeba szczęścia, ale balans tej drużyny jest lepszy niż w ostatnim sezonie. Nie muszę czekać aż do października. Nasza gra poprawia się z tygodnia na tydzień – dodał były trener Oranje.

- Dobre wyniki osiągamy dzięki sprowadzonym zawodnikom. Menadżer ma na to wpływ, ale piłkarze dużo większy. To oni muszą stworzyć strukturę w szatni, a to naprawdę istotne. Muszą też nią zaakceptować. To dlatego co sezon sprowadzam nowych graczy, bo potrzebujemy w zespole świeżej krwi – podsumował Van Gaal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela