betclic

Van Gaal: Gwiżdżcie na mnie, nie na piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 06/11/15 14:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Louis van Gaal zaapelował do kibiców Manchesteru United, by ci swoje niezadowolenie koncentrowali na nim, a nie na piłkarzach.

Fani "Czerwonych Diabłów" nie byli usatysfakcjonowani sposobem gry ukochanej drużyny w zwycięskim meczu Ligi Mistrzów z CSKA Moskwa. Ich Manchester United grał zbyt defensywnie. Dali temu wyraz skandując hasła namawiające piłkarzy do atakowania. Z takim postawieniem sprawy nie zgadza się holenderski szkoleniowiec.

- Atakowaliśmy przez większość meczu. Daliśmy kibicom dużo rozrywki. Nie było łatwo pokonać drużynę, która broniła się przez cały mecz dziesięcioma zawodnikami. Trzeba to zawsze wziąć pod uwagę. Po meczu z CSKA byłem zadowolony z naszej organizacji w defensywie oraz sposobu atakowania - powiedział van Gaal.

Holender zwrócił się bezpośrednio do fanów Manchesteru United.

- Kibice powinni wspierać naszych piłkarzy. Dotychczas byli fantastyczni, więc nie mogłem na nich narzekać. Chciałbym im jednak powiedzieć, żeby gwizdali na mnie, a nie na zawodników. Krytyczne okrzyki z trybun nie są dla nich dobre. Trudno grać dla Manchesteru United pod tak wielką presją. Ja mogę sobie z nią poradzić, bo jestem bardzo doświadczony - zakończył menedżer "Czerwonych Diabłów".
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela