betclic

"Van Gaal ma twarz buldoga"

Ostatnia aktualizacja: 11/09/15 08:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Louis van Gaal ma bardzo silną osobowość - mówi Marcos Rojo. Obrońca Manchesteru United podzielił się z mediami spostrzeżeniami na temat swojego trenera.

Holender jest znany z twardej ręki i silnego charakteru. Van Gaal jest wymagający, żąda bezwzględnej dyscypliny na boisku i poza nim. Ma też trudny charakter, co nie raz prowadziło do konfliktów z piłkarzami i działaczami.

- Van Gaal ma bardzo silną osobowość. Ma twarz buldoga, ale to wspaniały człowiek. Jest straszny na początku, ale kiedy się go pozna, to można się z nim dogadać. Trzeba go jednak słuchać. Van Gaal mówi trochę po hiszpańsku, więc czasami prosi mnie do swojego gabinetu na rozmowę - mówi Rojo.

Diego Forlan stwierdził kiedyś, że van Gaal nie lubi piłkarzy z Ameryki Południowej, ale Rojo jest innego zdania. Argentyńczyk mówi, że menedżer Manchesteru United wszystkich traktuje równo.

- To bzdura, że ma złe relacje z piłkarzami z Ameryki Południowej. W zeszłym sezonie w Manchesterze United grałem z Antonio Valencią, Radamelem Falcao i Angelem Di Marią. Traktował nas tak jak wszystkich. Może takie głosy biorą się stąd, że nie dogadał się z Juanem Romanem Riquelme lub z Di Marią po jego odejściu. Van Gaal traktuje jednak tak samo Europejczyków i piłkarzy z Ameryki Południowej - mówi Rojo.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!