betclic

Van Gaal: Mam zaufanie do Rooneya

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 22:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF/Shutterstock

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal w rozmowie z angielskimi mediami przyznał, iż przy podejmowaniu decyzji bierze pod uwagę opinię kapitana Czerwonych Diabłów, Wayne‘a Rooneya.

- Wiem, czego chcę, jednak jednocześnie jestem otwartym człowiekiem. Mam zaufanie do Wayne‘a i myślę, że on czuje to samo w stosunku do mnie. Kiedy rozmawiamy, to zawsze biorę pod uwagę jego zdanie - powiedział holenderski szkoleniowiec.

- Wayne ma na tyle pewności siebie, by powiedzieć rzeczy, których boją się powiedzieć inni gracze. To dobre dla atmosfery w szatni. Rozmawiamy na temat wybierania składu, kuchni czy innych rzeczach. Nie mamy tajemnic - zaznaczył Van Gaal i równocześnie zaprzeczył, jakoby był trenerem autorytarnym. - Jestem bardziej otwarty w stosunku do swoich piłkarzy, niż inni szkoleniowcy. Jestem otwarty w stosunku do piłkarzy, mediów oraz rzecznika. Nie mam pojęcia, czemu ludzie mówią, że podejmuję decyzje autokratycznie. 

- Oczywiście, że mam swoją filozofię i jej zmiana wymaga przekonujących argumentów. Jeżeli ktoś jednak posiada mocniejsze argumenty od moich, to przyznaję się do błędów i zmieniam zdanie - podsumował holenderski taktyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela