betclic

Van Gaal: Nawet mnie nudzi gra MU

Ostatnia aktualizacja: 12/01/16 08:04, Komentarzy: 4

0
4
Fot. kayintveen / Shutterstock.com

Holender podkreśla, że prowadzona przez niego drużyna nie zawsze może grać piękny futbol. Sam nie jest zadowolony z gry swojej drużyny. 

O zwolnieniu Louisa Van Gaala, który objął Manchester United w maju 2014, mówiło się ostatnio sporo. Były selekcjoner "Oranje" przetrwał najwyraźniej kryzys i zabiera się do podsumowania gry swoich piłkarzy na przestrzeni obecnego sezonu. 

- Mieliśmy kilka meczów w tym sezonie, w których nasza gra bardzo mi się podobała. Mimo bezbramkowego remisu wymieniłbym spotkanie z Chelsea. Są jednak takie mecze w naszym wykonaniu, których oglądanie nudzi nawet mnie. Nie jesteśmy wówczas w stanie zdezorganizować gry defensywy przeciwnika. Taki jest jednak futbol. Żadna, nawet najlepsza drużyna nie jest w stanie grać w każdym meczu równie fantastycznie - powiedział Van Gaal.

Szkoleniowiec odniósł się do zachowania kibiców podczas ostatniego meczu Pucharu Anglii z Sheffield United.

- Było ironiczne. Mieli do tego pełne prawo. Piłkarze byli frustrowani i przełożyło się to również na trybuny. Zarówno piłkarze, jak i kibice powinni jednak wiedzieć, że nie zawsze będziemy w stanie grać piękny futbol. Przykro mi z tego powodu, ale taka jest prawda - dodał.

- Nie jestem jak Sir Alex Ferguson. Mam inny styl prowadzenia drużyny. Nie wierzę w pokrzykiwanie zza linii bocznej. Dla mnie liczy się praca z drużyną na przestrzeni tygodnia
- zakończył.

Kolejny ligowy mecz "Czerwonych Diabłów" zaplanowany jest na dzisiaj. Rywalem w meczu rozgrywanym na wyjeździe będzie Newcastle United.

Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 595 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +1208
Kibicuje:
Arsenal Londyn
12.01.2016 / 18:30:26
"Nie jestem jak Sir Alex Ferguson. Mam inny styl prowadzenia drużyny" - ty w ogóle nie masz stylu VanDal, tylko ciągniesz swoich piłkarzy za sobą na dno
Kapitan
chamstwo
Zarejestrowany od: 1490 dni
Ilość komentarzy: 7445
Oceny: +40239
Kibicuje:
Juventus Turyn
12.01.2016 / 13:16:53
Również prawie żadna, nawet nienajlepsza drużyna, nie jest w stanie grać tak często takiej nudy, Panie van Gaal ;) A z pańskim składem to już jest po prostu wstyd.
Solidny ligowiec
eeeSynek
Zarejestrowany od: 922 dni
Ilość komentarzy: 1242
Oceny: +6332
12.01.2016 / 10:39:33
"Żadna, nawet najlepsza drużyna nie jest w stanie grać w każdym meczu równie fantastycznie" Ale Manchester United to nie jest Sunderland, więc czemu chce pobić rekord remisów 0:0?

Tabela