betclic

Van Gaal: Nie zostaniemy mistrzami

Ostatnia aktualizacja: 02/08/15 15:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF/Shutterstock

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal, nie ma pewności, czy jego zespół będzie gotowy w stu procentach do rywalizacji o mistrzowski tytuł w najbliższym sezonie Premier League.

Doświadczony Holender uważa, że poważną wadą drużyny jest na chwilę obecną brak zawodników, którzy obdarzeni są ponad przeciętną szybkością. Były selekcjoner Oranje ma jednak zamiar rozwiązać ten problem jeszcze podczas letniego okienka transferowego. 

- Nie zostaniemy mistrzami, ponieważ z przodu brakuje nam szybkości i kreatywności. To, czy uda nam się zwyciężyć w kolejnych dwóch sezonach zależy od tego, czy kupimy odpowiednich piłkarzy - powiedział Van Gaal cytowany przez "Daily Mail".

- Nie decyduję o niczym bez konsultacji z moim zespołem, a jest on bardzo duży. Zawsze proszę o radę, jednak na końcu to ja ponoszę odpowiedzialność. To logiczne, ponieważ jestem jedyną osobą, która może zostać zwolniona - kontynuował.

- Zawsze będą się pojawiać porównania do innych drużyn. Najtrudniejszymi decyzjami są zawsze te dotyczące piłkarzy, których powinno się sprowadzić, a których sprzedać. Premier League jest specyficzna, gracze muszą się do niej dostosować - zaznaczył.

"Czerwone Diabły" 8 sierpnia rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2015/16. Na Old Trafford ich przeciwnikiem będzie ekipa Tottenhamu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 929 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +8732
Kibicuje:
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
02.08.2015 / 16:42:34
Jest w sumie Januzaj ,ale tak poza ty się zgodzę z Van Gaal`em.

Tabela