Van Gaal: Pokazaliśmy charakter po trudnym tygodniu

YouTube
West Ham United przegrał przed własną publicznością z Manchesterem United 1:2 w drugim spotkaniu ćwierćfinału FA Cup. Dzięki wygranej Czerwone Diabły awansowały do kolejnej rundy rozgrywek. - To było fantastyczne spotkanie - cieszył się Louis van Gaal.

Cieszę się, bo ta wygrana jest dla nas niezwykle cenna. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń przez 85 minut, ale później Młotom udało się zdobyć bramkę. W tamtym momencie wszystko się zmieniło. Rywale mogli strzelić następne gole, ale David de Gea nas uratował. To był wspaniały wieczór z Pucharem Anglii

Musimy wykazać się większym opanowaniem, ponieważ już w pierwszej połowie mogliśmy zakończyć to spotkanie. Po przerwie to pokazaliśmy i zdobyliśmy fantastyczne bramki. Końcówka była nerwowa, ale ostatecznie liczy się to, że wygraliśmy

- To trudny teren. Słyszałem, że West Ham nie przegrał tu od sierpnia, a wszystkie topowe drużyny tracą tutaj punkty. Muszę przyznać, iż pokazaliśmy charakter po trudnym tygodniu