betclic

Van Gaal: Presja jest coraz większa

Ostatnia aktualizacja: 28/12/15 07:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Presja jest coraz większa - nie ukrywa Louis van Gaal. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki jego Manchester United nie wygrał siedmiu kolejnych meczów.

Holender potrzebuje zwycięstwa jak tlenu. Media spekulują, że kolejne niepowodzenie może zakończyć się jego dymisją. Na posadę na Old Trafford ma już czekać Jose Mourinho.

- Presja jest coraz większa. Po czwartej porażce z rzędu gra jest jeszcze trudniejsza, niż wcześniej. Potrzebujemy zwycięstwa. Nie ma innego sposobu, żeby wyjść z naszej sytuacji - mówi van Gaal.

- Możemy szybko podnieść się po porażce ze Stoke, ale piłkarze muszą się dobrze zregenerować, bo dali z siebie wszystko. Musimy zacząć mecz z Chelsea bardzo pewni siebie i grać nasz futbol. To trudne do zrobienia, ale musimy spróbować - mówi Holender, który twierdzi, że w swojej trenerskiej karierze był już w równie trudnej sytuacji.

- Przeżywałem to już w moich poprzednich klubach. Gdy przegrywasz w drużynie z górnej półki, to trudno poradzić sobie z otoczeniem. Zawodnicy muszą wytrzymać presję. Każdy ma na to inny sposób, bo to indywidualna kwestia - kończy van Gaal.
Źródło: Goal.com, ESPN
Dodaj komentarz
Senior
szpsz
Zarejestrowany od: 773 dni
Ilość komentarzy: 797
Oceny: +1848
28.12.2015 / 10:06:23
mogliby już zmienić te zdjęcie :)

Tabela