betclic

Van Gaal: To trzeci raz, kiedy mnie zwalniacie

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 17:18, Komentarzy: 4

5
4
Fot. Youtube

Louis van Gaal na dzisiejszej konferencji prasowej odniósł się do prasowych rewelacji, jakoby złożył rezygnację po przegranym przez Manchester United meczu z Southampton.

- Nigdy o tym nawet nie wspominałem. Tworzycie te swoje historie i potem ja muszę na nie odpowiadać  - mówił wzburzony Holender cytowany przez Sky Sports. 

- Sądzę, że to okropne i straszne, że można sobie pisać, a ja potem muszę odpowiadać na pytania o te historie. Ludzie w nie wierzą, a ja jestem bardzo zmartwiony tym, że oni w nie wierzą - stwierdził opiekun "Czerwonych Diabłów".

- Ale okej, taki jest dzisiejszy świat - możecie pisać sobie, co tylko chcecie i nie musicie się o nic martwić. To trzeci raz, kiedy mnie zwalniacie, a ja wciąż tutaj siedzę dla was i jestem do tego zobowiązany - zaznaczył holenderski szkoleniowiec.

- Są pewni ludzie, których lubię, ponieważ oni zadają pytania w bardzo wyważony sposób. Ale wielu ludzi zadaje pytania w lekceważący sposób - podkreślił Louis van Gaal.

- To fantastyczne, że Ed [Ed Woodward, wiceprezydent Manchesteru United - red.] mnie wspiera. Kiedy masz takie zaufanie zarządu, to presja jest wówczas zdecydowanie większa niż to, kiedy mówią ci "to twój ostatni mecz" albo coś w tym stylu. Gdy możesz jeszcze walczyć, to masz wtedy większą motywację. A ja zawsze walczę. I zawsze w siebie wierzę - powiedział menedżer "Czerwonych Diabłów".

- Jeśli przegrywasz, to wtedy jest gorzej i ja to przewidziałem przed spotkaniem z Southampton. Nie mogę przegrać więcej meczów, ponieważ jestem skazany po raz czwarty na zwolnienie - wyjaśniał Louis van Gaal.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Junior
anastazja.potocka
Zarejestrowany od: 549 dni
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +1143
Kibicuje:
Inter Mediolan
28.01.2016 / 21:11:40
Może mieli nadzieję że to licytacja bo po trzecim powtórzeniu jest oferta wiążąca
Mistrz
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41185
Kibicuje:
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
28.01.2016 / 19:48:29
Jeśli zaczniesz wygrywać w dobrym stylu to nikt nie będzie chciał cię zwalniać.
Junior
adam34689
Zarejestrowany od: 1020 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +738
Kibicuje:
FC Barcelona
28.01.2016 / 17:32:33
hahahaha nie będę oceniał jego pracy, bo jestem zbyt daleko od Manchesteru, ale sam wielokrotnie powtarzał, że zna realia dzisiejszego futbolu i musi liczyć się ze zwolnieniem.

Tabela