betclic

Van Nistelrooy: Depay nie jest gotowy, ale sobie poradzi

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 20:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Były holenderski piłkarz, Ruud van Nistelrooy jest przekonany, że Memphis Depay stanie się w przyszłości kluczową postacią w Manchesterze United.

21-letni skrzydłowy przeszedł do ekipy "Czerwonych Diabłów" podczas letniego okienka transferowego. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał dziewięć spotkań i strzelił dwa gole.

- Memphis ma odpowiednią jakość i umiejętności, ale mówimy o chwili obecnej. Aby zrobić różnicę w Manchesterze, trzeba być w znakomitej formie i podejmować dobre decyzje w wielkich meczach. On nie jest jeszcze na to gotowy - powiedział 39-latek cytowany przez "Mirror".

- Jestem jednak przekonany, że wróci do swojej dyspozycji. Będzie grał coraz lepiej i zacznie mieć wpływ na postawę całej drużyny. To chłopak, który chętnie się uczy - dodał.

- Pracuję z nim w kadrze narodowej Holandii. Oglądam nagrania jego występów i dokładnie je analizuję. Jako trener skupiam się na jego silnych punktach i staram się jeszcze bardziej je rozwinąć. Jestem pewien, że ze wszystkim sobie poradzi - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela