Walia nokautuje Rosję, co za asysta Allena! [VIDEO]

Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Trwa decydująca kolejka fazy grupowej mistrzostw Europy. Dziś o awans walczą reprezentacje z grupy B. Rosja mierzy się z Walią, zaś Słowacy grają przeciwko Anglikom.

Przed trzecią serią gier szanse na bezpośredni awans miały wszystkie cztery zespoły.

Pierwszy gol padł w meczu Walijczyków. W 11 minucie Ramsey wykorzystał prostopadłe podanie i nie dał szans bramkarzowi rywala:

W 21 minucie na 2:0 dla Walii podwyższył Taylor.

W 67 minucie Walijczycy prowadzili już 3:0. Ramsey wypuścił Bale'a, który przelobował golkipera rywali.

A oto, na jakie składy zdecydowali się poszczególni trenerzy:

Anglia: Hart, Cahill, Smalling, Bertrand, Clyne, Dier, Henderson, Wilshere, Lallana, Vardy, Sturridge

Słowacja: Kozáčik; Pekarík, Škrtel, Ďurica, Hubočan; Pečovský, Kucka, Hamšík; Mak, Weiss, Duda

Walia: Hennessey, Gunter, Chester, Williams, Taylor, Davies, Ledley, Ramsey, Allen, Vokes, Bale

Rosja: Akinfeev, Smolnikov, Ignashevich, Berezutski, Kombarov, Glushakov, Mamaev, Smolov, Shirokov, Kokorin, Dzyuba.