betclic

Vassiljev: Trzeci gol praktycznie zakończył spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 17/09/16 11:41, Komentarzy: 3

0
3
Fot. asinfo

- Najważniejsze są trzy punkty. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy nią szybko, na jeden-dwa kontakty. Wykorzystaliśmy na początku dwie sytuacje, które mieliśmy i przy wyniku 2:0 było nam łatwiej - powiedział Konstantin Vassiljev, pomocnik Jagiellonii, po zwycięstwie ze Śląskiem we Wrocławiu 4:0, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Białegostoku.

- Jedyne, co nie było najlepsze w naszym wykonaniu, to końcówka pierwszej połowy, gdy za bardzo się cofnęliśmy i daliśmy nadzieję Śląskowi na kontaktową bramkę z jakiegoś stałego fragmentu gry. Wtedy mogło być trudniej, ale w przerwie sobie porozmawialiśmy i wyszliśmy na drugą połowę zdecydowanie lepiej przygotowani. Można powiedzieć, że trzecia bramka praktycznie zakończyła to spotkanie. Musieliśmy już spokojnie dokończyć ten mecz, a wisienką na torcie był ostatni gol Tarasa. Cieszy to, że przełamaliśmy naszą kiepską serię na tym stadionie. Zawsze tutaj dobrze graliśmy, a ostatnio przegrywaliśmy. Teraz udało nam się wygrać
- stwierdził Estończyk.

- Od początku spotkania szukaliśmy swoich szans. Zespół Śląska ma bardzo dobrych zawodników i gdy im się da trochę swobody i pozwoli im się nabrać pewności siebie, to mogą zagrać bardzo dobrze. Udało nam się temu zapobiec. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i mieliśmy „handicap” na dalszą część tego meczu. Potem wykorzystywaliśmy nasze kontrataki. Mieliśmy jeszcze więcej sytuacji, chociażby poprzeczkę Jacka Góralskiego, ale możemy powiedzieć, że wygraliśmy zdecydowanie i zasłużenie - podkreślił pomocnik "Jagi".

- Być może Śląsk nie miał zbyt wielu sytuacji, ale gdyby pod koniec pierwszej połowy rywalom udało się strzelić kontaktową bramkę, to ten mecz mógł się odwrócić i potoczyć zupełnie inaczej. Tak się jednak nie stało, a my zrozumieliśmy się, że to cofnięcie się nie było potrzebne. Chcieliśmy spokojnie dokończyć ten mecz i nie dopuścić do sytuacji, która miała miejsce w spotkaniu z Wisłą. To nam się udało i to jest bardzo ważne
- zakończył Vassiljev.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6437
Oceny: +18538
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.09.2016 / 06:17:30
Robią co chcą. Co chcą to robią.
Trampkarz
ariel2202
Zarejestrowany od: 226 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +70
17.09.2016 / 15:17:42
Klasowy zawodnik,zapadl mi w pamiec po fajnym meczu Estonia-Polska,jak Nas wyegzokwowal wolnym,a ogolnie to chyba fajna i pozytywna postac.
Junior starszy
Brusli14
Zarejestrowany od: 264 dni
Ilość komentarzy: 191
Oceny: +1602
17.09.2016 / 13:34:51
Centralna postać, coś jak Rado w Legii przed chinami... Wszystko mu wychodzi i oby jak najdłużej

Tabela