betclic

Vela: David Moyes nie stracił szatni

Ostatnia aktualizacja: 02/11/15 09:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CHEN WS / Shutterstock.com

Real Sociedad przegrał w sobotę z Celtą Vigo 2:3 w meczu dziesiątej kolejki hiszpańskiej Primera Division. Napastnik "Erreala", Carlos Vela zapewnił, że pomimo słabego początku sezonu szkoleniowiec David Moyes nie stracił poparcia zawodników.

- Nigdy nie wypowiadałem się źle o żadnym trenerze, tylko starałem się zrozumieć zaistniałe okoliczności. Mam nadzieję, że nasza sytuacja się odwróci. Kiedy Moyes jest spokojny, ma to pozytywny wpływ na całą drużynę - powiedział 26-letni Meksykanin, cytowany przez dziennik "AS".

- W zespole nie ma żadnego problemu, menedżer nie stracił szatni. Wszyscy pracujemy nad tym, aby awansować w górę tabeli. Będzie to możliwe wyłącznie wtedy, gdy będziemy trzymać się razem. Osobiście najbardziej martwi mnie brak zwycięstw - to jedyne, co mam teraz w głowie - dodał.

- W piłce nożnej czasem dzieją się niewytłumaczalne rzeczy. Musimy przeanalizować mecz z Celtą. W drugiej części spotkania całkowicie się wycofaliśmy i pozwoliliśmy rywalowi zamknąć nas na własnej połowie. To się więcej nie powtórzy - podsumował.

Podopieczni Davida Moyesa zdobyli do tej pory dziewięć punktów i zajmują 16 miejsce w tabeli. Mają dwa "oczka" przewagi nad strefą spadkową.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela