betclic

Victor Lindelof może zagrać w Serie A

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 12:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Szwedzki środkowy obrońca lizbońskiej Benfiki, Victor Lindelof już podczas styczniowego okienka transferowego może przenieść się do Interu Mediolan - donosi "calciomercato.com". Umowa 22-latka z portugalskim zespołem wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku.

Jak na razie ostateczna kwota odstępnego nie jest znana, choć sugeruje się, że może ona oscylować w granicach dwudziestu sześciu milionów funtów. Spekuluje się, iż chęć zakontraktowania stopera wyrażają również szkoleniowcy takich klubów jak Juventus FC, Manchester United, czy też Chelsea FC.

Victor Lindelof jest wychowankiem rodzimego IFK Vasteras. Później występował w Vasteras SK. Do Benfiki jedenastokrotny reprezentant Szwecji trafił w lecie 2012 roku. Od tamtego momentu w pierwszej drużynie rozegrał czterdzieści trzy mecze. Strzelił w nich jednego gola.

Natomiast w bieżącej kampanii utalentowany defensor wystąpił w siedemnastu spotkaniach, w tym w dziesięciu w portugalskiej ekstraklasie. Warto zaznaczyć, iż we wszystkich na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!