betclic

Videoton w Poznaniu. Bez trenera!

Ostatnia aktualizacja: 19/08/15 19:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. LensTravel / Shutterstock.com

O godzinie 11:20 drużyna Videotonu FC wylądowała na lotnisku Ławica. Mistrzowie Węgier pojawili się w Poznaniu bez trenera. Drużynę poprowadzi asystent zwolnionego Bernarda Casoniego, Tamas Peto - czytamy na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Drużyna z Szekesfehervaru w czasie pobytu w Poznaniu zakwaterowała się w hotelu City Park. Wieczorem Videoton pojawi się po raz pierwszy przy Bułgarskiej. Drużyna przeprowadzi o 19 oficjalny trening, który poprzedzi konferencja prasowa. Nie weźmie w niej udziału dotychczasowy szkoleniowiec zespołu, Bernard Casoni.

Francuz, który kiedyś grał przeciwko Lechowi w barwach Olympique Marsylia, prowadził drużynę Videotonu przez zaledwie dwa miesiące. Fatalne wyniki drużyny zajmującej dopiero 10. miejsce w lidze sprawiły, że władze mistrza Węgier zdecydowały się odsunąć Casoniego od prowadzenia zespołu.

Pierwsze informacje o decyzji działaczy pojawiły się we wtorek, a w środę zostały przez węgierski klub potwierdzone. Tym samym w czwartkowym spotkaniu jej opiekunem będzie dotychczasowy asystent trenera, Tamas Peto.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!