betclic

Vidić zamierza zostać menedżerem

Ostatnia aktualizacja: 10/04/16 07:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

Były reprezentant Serbii, Nemanja Vidić, który kilka miesięcy temu niespodziewanie zakończył karierę, przyznał, że chciałby kontynuować przygodę z futbolem w roli menadżera.

Ostatnio ten niezwykle doświadczony piłkarz występował w Interze Mediolan, jednak największe swoje sukcesy osiągał w barwach Manchesteru United. Wraz z Czerwonymi Diabłami wygrał między innymi w sezonie 2007/2008 Ligę Mistrzów.

- Zdecydowałem się zawiesić buty na kołku ze względu na liczne kontuzje, z którymi się zmagałem w poprzednich latach - mówił Vidić. - To była trudna decyzja, bo grałem w piłkę przez całe życie, a mam dopiero 34 lata. Wiedziałem natomiast, że moje plecy tego nie wytrzymają - przyznał Serb.

Wierzę natomiast, że moje plecy wytrzymają ławkę trenerską. Chciałbym być menadżerem i zacząłem się do tego przygotowywać kilka lat temu. Chciałbym uczyć się, odwiedzić naprawdę dobrych szkoleniowców oraz trenerów i wykorzystać takie staże jak najlepiej. Później chciałbym znaleźć pracodawcę i zacząć nową karierę - zaznaczył Vidić.

W sumie we wszystkich klubach Vidić rozegrał ponad 330 meczów. Strzelił w nich dwadzieścia cztery gole oraz zanotował pięć asyst.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!