betclic

Vieira nowym menedżerem drużyny Lamparda i Pirlo

Ostatnia aktualizacja: 09/11/15 19:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. steindy, wikipedia

Patrick Vieira został mianowany nowym menedżerem New York City FC - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.

39-letni były reprezentant Francji i defensywny pomocnik Arsenalu Londyn, Interu Mediolan oraz Manchesteru City związał się z nowym miejscem trzyletnim kontraktem, który zacznie obowiązywać dopiero od 1 stycznia 2016 roku.

- Patrick to urodzony naturalny przywódca. Występował pod okiem najsłynniejszych menedżerów na świecie w kilku ligach, odnosząc sukcesy, gdziekolwiek grał. Wierzymy, że doświadczenie i wiedza jaką zdobył pomoże drużynie zrobić progres w rozgrywkach MLS - podkreślił Claudio Reyna, dyrektor sportowy klubu z Nowego Jorku.

- Jestem zachwycony możliwością pracy w takim klubie, gdzie występuje tylu świetnych piłkarzy. To jest bardzo ekscytujące wyzwanie. To dla mnie wyjątkowa okazja i pragnę chwycić ją obiema rękami. Nie mogę się doczekać startu - wyznał po zawarciu umowy Patrick Vieira.

New York City FC w minionym sezonie zajął ósmą pozycję w zmaganiach regularnego sezonu Konferencji Wschodniej i nie awansował do fazy play off.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 929 dni
Ilość komentarzy: 1663
Oceny: +13253
Kibicuje:
Pogoń Szczecin
09.11.2015 / 20:31:34
Ktoś kompetentny pominął w artykule Juventus, w którym grał przecież Vieira...

Tabela