Villarreal rozbiło Atletico Madryt przed własną publicznością

LevanteMedia/Shutterstock
Villarreal CF pokonał u siebie Atletico Madryt 3:0 (2:0) na zakończenie zmagań 15. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Madrigal prowadzenie dla gospodarzy uzyskał siedemnaście minut przed przerwą Manuel Trigueros, który popisał się kapitalną indywidualną akcją w polu karnym rywali, zakończoną precyzyjnym strzałem przy słupku.

Dziesięć minut później podwyższył z bliska Meksykanin Jonathan Dos Santos. Sukces miejscowych przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry technicznym uderzeniem z kilkunastu metrów Roberto Soriano.

"Submarinos" dzięki siódmej wygranej w sezonie awansowali na czwarte miejsce w tabeli. "Rojiblancos" natomiast doznali czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na szóste miejsce w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli jednak tylko punkt.