betclic

"Villarreal to jedna z najlepszych drużyn w Europie"

Ostatnia aktualizacja: 24/02/16 19:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

SSC Napoli zmierzy się w czwartek z Villarreal CF w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy. Trener "Azzurrich", Maurizio Sarri przyznał, że jego podopieczni trafili w losowaniu na jedną z najlepszych ekip Starego Kontynentu.

- W tym starciu konieczna będzie dobra postawa w obronie. W ofensywie musimy być natomiast cierpliwi i bezwzględni - powiedział 57-latek cytowany przez "Football Italia".

- Musimy zaprezentować swój normalny poziom i zaatakować, jednocześnie nie pozwalając rywalom na grę z kontry. Nie możemy również myśleć o stracie z pierwszego meczu - w przeciwnym razie zaczniemy się denerwować już po dwudziestu minutach - dodał.

- Musimy utrzymywać się przy piłce i być świadomi tego, co robimy, ponieważ przeciwnik jest szybki i posiada świetną technikę. Trzeba pamiętać, że Villarreal to obecnie jedna z najlepszych drużyn w Europie, która wygrywała z wielkimi hiszpańskimi zespołami - podsumował.

Czwartkowe spotkanie Napoli z Villarreal rozpocznie się o godz. 21:05. W pierwszym meczu "Żółta Łódź Podwodna" pokonała Włochów 1:0.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!