Villarreal wygrywa po wspaniałej końcówce

Maxisport, Shutterstock
W spotkaniu 2. kolejki hiszpańskiej Primera Division FC Villarreal pokonał na własnym stadionie Espanyol Barcelona 3:1. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Cedric Bakumbu, który w końcówce strzelił dwie bramki.

Lepiej w to spotkanie weszli goście. Już w 5. minucie gry wynik otworzył Felipe Caicedo. Ekwadorczyk wykorzystał asystę Moreno i w polu karnym wymanewrował obrońców oraz bramkarza i z łatwością trafił do siatki.

W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Roberto Soldado, dla którego była to już druga bramka w sezonie. Hiszpan wykorzystał zamieszanie w polu karnym i strzałem z powietrza pokonał bramkarza gości. Tuż przed końcowym gwizdkiem zwycięstwo gospodarzom zapewnił Cedric Bakambu, który dwukrotnie trafił do siatki rywali.

W kolejnej kolejce podopieczni Marcelino zagrają na wyjeździe z Granadą. Z kolei piłkarze z Barcelony zagrają przed własną publicznością z Realem Madryt.