Villarreal zremisował z Eibar

Millars, wikipedia
Villarreal CF zremisował na własnym stadionie z SD Eibar 1:1 (0:1) w ramach 12. kolejki Primera Division. W końcówce spotkania gola na wagę remisu strzelił Jaume Costa.

Pojedynek rozegrany na El Madrigal lepiej rozpoczęli goście, którzy w 27. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Sergi Enrich.

Goście kończyli mecz w osłabieniu, bowiem kwadrans przed końcowym gwizdkiem sędziego drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Keko. Dzięki liczebnej przewadze, gospodarze zdołali doprowadzić do remisu, a bramkę dającą wyrównanie zdobył Jaume Costa.

Warto odnotować, że w 42. minucie gry Dani Garcia nie wykorzystał rzutu karnego i nie wyprowadził drużyny gości na dwubramkowe prowadzenie.

Villarreal zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Primera Division. Podopieczni Marcelino mają na swoim koncie 21 punktów, z kolei Eibar wywalczył do tej pory jedno "oczko" mniej i znajduje się na szóstej pozycji.