betclic

Visnakovs po powrocie do Ruchu: Chcę znowu dobrze grać

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 10:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex / Shutterstock.com

– Strzelanie bramek to moje najważniejsze zadanie. Przychodzę, żeby dobrze grać dla Ruchu i jego kibiców. Chcę regularnie trafiać do siatek rywali. Zrobię wszystko, żeby tak było – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Eduards Visnakovs.

Doświadczony napastnik grał już w barwach ekipy z Chorzowa, do której trafił w lecie 2014 roku. Po dwunastu miesiącach przeniósł się jednak do Belgii. W drużynie Niebieskich rozegrał jak do tej pory trzydzieści pięć spotkań, w których zdobył siedem bramek.

Nie spodziewałem się, że tak szybko wrócę do Ruchu, ale takie jest życie piłkarza. W Westerlo nie było już dla mnie miejsca. Jednak bardzo cieszę się, że znów jestem na Cichej! – przyznał 26-letni Łotysz, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Jeśli miałem tylko możliwość to oglądałem mecze „Niebieskich” na żywo. Ekstraklasa jest bardzo bliska mojemu sercu. Tutaj zaczął się dla mnie poważny europejski futbol. W Ruchu spędziłem fajne chwile i cieszę się, że znów tutaj jestem – zaznaczył.

– Strzelanie bramek to moje najważniejsze zadanie. Przychodzę, żeby dobrze grać dla Ruchu i jego kibiców. Chcę regularnie trafiać do siatek rywali. Zrobię wszystko, żeby tak było – dodał trzynastokrotny reprezentant Łotwy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela