betclic

Vitolo: Nasze osiągnięcia są niewiarygodne

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 10:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Sevilla w finale Ligi Europy pokonała Liverpool 3:1. Skrzydłowy drużyny z Andaluzji, Vitolo, uważa, że to, czego dokonał jego zespół będzie bardzo trudne do powtórzenia.

- Liverpool to świetna drużyna. W ofensywie mają kilku jakościowych zawodników i trudno było ich powstrzymać. Zdołali objąć prowadzenie, ale pozostawaliśmy spokojni. W drugiej połowie, według mnie, byliśmy lepsi. Szybki gol wyrównujący dodał nam energii, której potrzebowaliśmy. Trener powiedział, że nasz moment w tym meczu nadejdzie i tak też było
- cieszył się Vitolo, cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

- Najważniejszą rzeczą w tej drużynie jest nasze nastawienie mentalne. Kiedy wszystko wygląda źle, zachowujemy chłodne głowy i gramy dalej. Mieliśmy okazję w drugiej połowie i ją wykorzystaliśmy. Nasz pierwszy gol bardzo zranił rywali, zwłaszcza, że padł na samym początku drugiej odsłony. Brakowało nam trochę pewności siebie, ale to zmieniło się po zdobytej bramce - ocenił pomocnik Sevilli.

- To, co ten zespół osiągnął w tych trzech latach jest czymś niewiarygodnym. Wygranie Ligi Europy trzy razy z rzędu będzie bardzo trudne do powtórzenia - podkreślił Vitolo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela