betclic

Volkov już po pierwszym treningu z Lechem

Ostatnia aktualizacja: 01/02/16 07:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. http://www.lechpoznan.pl/

Niedzielny trening był pierwszą okazją, aby zobaczyć w barwach poznańskiego Lecha jego nowego obrońcę Vladimira Volkova - czytamy na oficjalnej stronie mistrzów Polski.

Volkov do klubu dołączył w sobotę wieczorem. - Jestem nowy, dlatego wszystko jest dla mnie czymś innym. Przede wszystkim trening i metody trenera. Muszę je lepiej poznać, tak samo jak ludzi. Z każdym dniem będzie jednak coraz lepiej - podkreśla 29-letni piłkarz cytowany przez lechpoznan.pl

Lewy obrońca Kolejorza na swojej pozycji będzie rywalizował z Tamasem Kadarem, a także młodym Robertem Gumnym, który jest z drużyną na obozie. - Jeszcze nie rozmawiałem z trenerem o jego planach wobec mnie - mówi Volkov, który na grę w Kolejorzu zdecydował się grać z jednego powodu. Tym powodem jest towarzysząca klubowi presja.

Defensor w swojej dotychczasowej karierze grał nie tylko w europejskich pucharach, ale także w Derbach Belgradu, które znane są ze swojej niesamowitej atmosfery. - Lubię i chcę grać dla klubu z dużymi ambicjami, a wiem, że Lech jest taką drużyną. Chcę w ten sposób się rozwijać. Najlepiej na boisku czuję się, kiedy jest duża presja - zaznacza Czarnogórzec.

Volkov jest trzecim zawodnikiem, który zimą dołączył do drużyny prowadzonej przez Jana Urbana. Wcześniej kontrakty z Lechem podpisali Nicki Bille Nielsen i Sisi. Do zespołu wrócili również z wypożyczeń Maciej Wilusz i Mateusz Lis.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela