betclic

Vrdoljak na konsultacji w Rzymie

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 13:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ivica Vrdoljak przebywał na konsultacji w rzymskiej klinice Villa Stuart. Chorwat spotkał się z doktorem Pier Paolo Marianim, który jest ekspertem od schorzeń kolan - informuje portal Legia.Net.

W najbliższych dniach pauzujący od prawie roku kapitan stołecznego klubu ma powrócić do Włoch i poddać się dalszym zabiegom. - Mam nadzieję, że pomogą mi tu wrócić na boisko, tym bardziej, że zrobili to w przypadku wielu innych piłkarzy. Dowiedziałem się, że nie będzie łatwo, ale nigdy się nie poddawałem. Tak będzie i tym razem - napisał "Ivo" na swoim profilu na Instagramie.

W przeszłości w Villa Stuart leczyło się wielu znanych piłkarzy. Byli to między innymi Francesco Totti, Mirko Vucinić, Philippe Mexes, Alessandro Nesta czy Vincenzo Montella. Z usług włoskich lekarzy korzystali także legioniści. Tylko w tym sezonie na konsultacji był tam Ondrej Duda, a zabieg przepukliny kręgosłupa miał Michał Masłowski.

Vrdoljak formalnie jest obecnie zawodnikiem rezerw stołecznego klubu. Stało się tak na wniosek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu na początku lutego. Od tego czasu Chorwat w klinice Enel-Med przy Łazienkowskiej ćwiczył pod okiem fizjoterapeuty Pawła Bambra.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!