betclic

Vrdoljak na razie nie trenuje z rezerwami Legii

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 20:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Ivica Vrdoljak na razie nie trenuje z zespołem rezerw Legii, gdzie został przesunięty. Piłkarz pod okiem fizjoterapeuty Pawła Bambra dochodzi obecnie do zdrowia i ćwiczy głównie w klinice Enel-Sport - informuje portal Legia.Net.

- Tak będzie jeszcze przez około dwa tygodnie - skomentował szkoleniowiec drugiej drużyny wicemistrzów Polski, Krzysztof Dębek. Doświadczony pomocnik prawdopodobnie w poniedziałek po raz pierwszy pojawi się w szatni "dwójki" i zapozna się z młodymi graczami.

Chorwat został przesunięty do rezerw na początku lutego na wniosek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. - Decyzja ta ma na celu umożliwienie Ivicy powrotu do odpowiedniej formy sportowej po poważnej kontuzji, która uniemożliwiła mu udział z pełnym obciążeniem w obu zgrupowaniach na Malcie - mówił dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow na łamach oficjalnej strony klubu.

Po dojściu do pełni zdrowia, Vrdoljak będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej na mecze trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Pomocnik rozmawiał już też ze sztabem szkoleniowym "dwójki". - Nie mam wątpliwości, że to profesjonalista - podsumował Dębek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela