betclic

Vuković: Remis to sprawiedliwy wynik

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 07:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Zwolnienie Besnika Hasiego na razie niespecjalnie pomogło Legii Warszawa. Mistrzowie Polski tylko bezbramkowo zremisowali w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków. - To sprawiedliwy wynik - mówił Aleksandar Vuković.

Dla Serba był to pierwszy i na razie ostatni mecz w roli trenera Legii. W sobotę drużynę przejmie Jacek Magiera. Czeka go dużo pracy, bo w dziesięciu meczach drużyna zdobyła zaledwie dziesięć punktów.

- Mimo wyniku 0:0 ten mecz miał dramaturgię. Na boisku działo się dużo ciekawego. Dla nas to było bardzo nerwowe spotkanie. Musimy ten remis przyjąć z szacunkiem. Wiem, jak wygląda sytuacja w tabeli, ale tabela kłamie. Wisła nie jest słabsza niż zespoły, które są od niej dużo wyżej w lidze. Mierzyliśmy w trzy punkty, mieliśmy w końcówce kilka sytuacji, ale uważam, że remis to sprawiedliwy wynik - mówi Vuković.

- Ten mecz to było dla mnie duże doświadczenie. Rola pierwszego trenera spadła na mnie nagle i bardzo mi zależało, aby wyszło przyzwoicie. Wisła była ciężkim przeciwnikiem. Uważam, że Legia pokazała dzisiaj spory postęp chociażby przy bronieniu przy stałych fragmentach - podkreśla tymczasowy trener Legii.
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21372
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 08:06:30
No można tak powiedzieć.