betclic

W Lechu bez zmian

Ostatnia aktualizacja: 08/10/15 14:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Carte, wikicommons

Spotkanie przedstawicieli kibiców Lecha Poznań z zarządem klubu okazało się bezowocne. Prezes Karol Klimczak przedstawił program naprawczy, ale kibice, którzy domagają się spotkania z właścicielem klubu, nie odwołali swojego zawieszenia działalności na stadionie

 - Zarząd SKLP spotkał się dziś z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem i wiceprezesem Piotrem Rutkowskim. Kibice podziękowali za odpowiedź na list otwarty, jednocześnie podkreślając, że w dalszym ciągu oczekują na odpowiedź na zaproszenie. Podczas spotkania prezes Karol Klimczak poinformował o wdrożeniu planu naprawczego bez podania szczegółów. Spotkanie zakończyła stanowcza prośba o spotkanie z Jackiem Rutkowskim. SKLP podczas spotkania wielokrotnie podkreślało potrzebę organizacji spotkania z właścicielem Lecha. Do tego momentu działalność kibiców na stadionie Lecha została zawieszona - czytamy w oświadczeniu kibiców.

Wczoraj głos w sprawie fatalnych wyników sportowych Lecha Poznań zabrał jego właściciel Jacek Rutkowski, który przyznał, że w sprawie wyjścia z kryzysu "jest w kontakcie z Borussią Dortmund i współpracuje z Chelsea".
Źródło: własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela