betclic

"W Polsce nie da się grać ładnie i wygrywać"

Ostatnia aktualizacja: 23/11/15 10:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W niedzielę Pogoń Szczecin przegrała na u siebie 0:2 z Lechem Poznań. Dla zawodników Czesława Michniewicza była to pierwsza porażka w bieżących rozgrywkach przed własną publicznością. - Nie ma w polskiej lidze „złotego środka”, aby grać ładnie i wygrywać - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Jarosław Fojut.

- Zabrakło nam przede wszystkim skuteczności, bo mieliśmy swoje sytuacje. Lech przyjechał tutaj z planem żeby zdobyć trzy punkty i doskonale go wypełnił - zauważył zawodnik szczecinian cytowany przez oficjalną stronę Kolejorza.

- Zdecydowanie widać różnicę między tym zespołem teraz a na początku sezonu. Wówczas Lech widać było, że chciał grać bardzo ładnie, na pewno zawodnicy byli jeszcze pełni euforii po zwycięstwie w lidze i niekoniecznie dawało im to punkty. Teraz są nastawieni na efektywną grę, a ze względu na to, że mają wielu bardzo zawodników z jakością, mogą spokojnie czekać na błędy i stałe fragmenty tak jak dzisiaj było. Lech naprawdę musi zrobić wiele, by wejść do ósemki i widać że mają taki cel - podsumował swoją wypowiedź Fojut.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela