betclic

Walasek bez planów na następny sezon

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 13:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikicommons

- Nie znam odpowiedzi na pytanie co dalej - niepokoił się o swoją przyszłość na antenie "Radia Zachód" Grzegorz Walasek.

Były indywidualny mistrz Polski nie jest pewny, gdzie w kolejnym będzie mógł startować i zarabiać pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to Falubaz Zielona Góra, którego jest wychowankiem.

- Polityka klubów jest taka, że to nie ode mnie zależy, gdzie będę jeździł tylko od ludzi, którzy są w klubach. Oni decydują o tym kogo chcą, a kogo nie. W Zielonej Górze rozmowy były bardziej o zadłużeniu niż o ofercie - ujawnił Walasek.

- Zobaczymy, jak to się skończy. Klub ma jeszcze trochę czasu, żeby to uregulować, mi też się nie za bardzo spieszy. Nie naciskam. Wszystko idzie zgodnie z planem. Każdy klub ma jakieś problemy. Nie robimy z tego wielkiego dramatu - podkreślił doświadczony żużlowiec.

- Na razie czekamy, jak to wszystko się skończy. Nie chciałbym dalej brnąć w temat czy spłacają czy nie, czy jest jakaś oferta z Falubazu, bo na tę chwilę jest cisza i spokój - podsumował Grzegorz Walasek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!