betclic

Walcott: To mój wzór do naśladowania

Ostatnia aktualizacja: 23/09/15 18:38, Komentarzy: 1

0
1
Fot. CHEN WS / Shutterstock.com

Zawodnik Arsenalu Londyn, Theo Walcott w swoim ostatnim wywiadzie stwierdził, iż jest zdeterminowany, żeby pójść w ślady Iana Wrighta i stać się legendą "Kanonierów".

- Uwielbiałem wszystko w jego stylu gry, ponieważ na boisku był zawsze uśmiechnięty - powiedział 26-latek cytowany przez "FourFourTwo".

- Wright strzelił mnóstwo goli oraz siał spustoszenie w defensywie rywali. Nie był wysokim zawodnikiem, ale obrońcy i tak się go bali - dodał Walcott.

- Kiedy był w polu karnym to w ogóle nie panikował. Wydawało się, że zawsze miał mnóstwo czasu na strzał. To jest coś czego muszę się jeszcze nauczyć - zakończył.

Walcott rozegrał do tej pory 309 spotkań w barwach Arsenalu. W koszulce "Kanonierów" strzelił również 78 bramek oraz zanotował 64 asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
23.09.2015 / 19:39:15
Typowy skrzydłowy, który zawsze chciał występować na szpicy i teraz otrzymuje swoje okazje. Brakuje mu nieco warunków fizycznych na tą pozycję, ale za to jest szybki i ma niezły timing. Gdyby jeszcze tak wykorzystywał częściej okazje, to byłoby fajnie.