betclic

Waldemar Fornalik: Irytują mnie proste straty

Ostatnia aktualizacja: 02/12/15 07:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Spodziewaliśmy się trudnego meczu i rzeczywiście taki dla nas był - przyznał po zwycięskim meczu z Koroną Kielce 2:1 trener Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik.

"Niebiescy" dzięki ósmej wygranej w sezonie umocnili się na czwartej pozycji w tabeli Ekstraklasy. Czternastokrotni mistrzowie Polski w następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

- Korona potwierdziła, że na wyjeździe gra bardzo dobrze, są zespołem bardzo agresywnym i dobrze zorganizowanym. Wiedzieliśmy, że każdy nasz błąd może kosztować utratę bramki - podkreślił Fornalik dla oficjalnej strony Ruchu.

- Mam pretensje o to, że zaraz po przerwie, przy pełnej mobilizacji i świadomości tego, czego możemy się spodziewać, tracimy bramkę na 1:1. W pierwszej połowie mieliśmy proste, niewymuszone straty, spowodowane agresywną grą Korony, to na pewno mnie irytuje - zaznaczył selekcjoner reprezentacji Polski.

- Później dwa razy ratował nas Martin Konczkowski swoimi niesamowitymi interwencjami. Mecz był bardzo emocjonujący i tym bardziej smakują te trzy punkty z trudnym rywalem - podsumował Fornalik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela